پیمان مدیریت برای ساخت و دریافت نمونه قرارداد

در قراردادی از نوع مدیریت پیمان یک طرف قرارداد تعهد ساخت یک پرويه به عهده مدیریت داده میشود. در این گونه قراردادها تمامی خرج ها و وظایف اعم از مصالح و نیروی انسانی به عهده مدیر پرويه خواهد بود. در اینگونه قراردادها سازنده یا مبلغی را که در ابتدا طی کرده را دریفت میکند یا درصدی از هزینه را به عنوان دستمزد دریافت مینماید.

مدیریت پروژه یا مدیریت پیمان در واقع هر کاری که در ارتباط با انجام و تکمیل پروژه اعم از تامین و مدیریت مصالح، تجهیزات، ماشین آلات و کارگاه و هرچیزی که مورد نیاز اجرای پروژه می باشد

قرارداد های مدیریت پیمان

اغلب قرارداد های مدیریت پیمان در پیمانکاری ساختمان و طرح های عمرانی با دو شکل متفاوت با مدیران پیمان منعقد می گردد.

قرارداد مدیریت پیمان نوع اول: قرارداد اصلی مابین مدیریت طرح و کارفرما منعقد می شود. کارفرما امور طراحی پروژه، اجرا و ساخت را به او می سپارد، پیمانکار وظیفه عقد قرارداد را به عهده دارد. مدیر طرح پس از طراحی پروژه، مراحل ساخت و اجرا را به همان پیمانکار می‌سپارد.

قراردادهای مدیریت پیمان نوع دوم: شخص مدیریت پیمان به عنوان ناظر و مشاوره کار خود را انجام می دهد. کارفرما با پیمانکاران اجرایی مختلف قراردادی جهت انجام امور ساختمانی می بندد. وظیفه مدیرپیمان در این مرحله از قرارداد، دادن مشاوره و راهنمایی های لازم به شخص کارفرما می باشد.

نمونه قرارداد پیمان مدیریت

در فایل زیر که بصورت word بارگذاری شده است می توانید نمونه قرارداد از مدیریت پیمان را دانلود و مشاهده نمائید، لازم به ذکر است قرار داد فوق یک نسخه خام و اولیه بصورت پیش نویس قرارداد پیمانکاری می باشد که به نسبت نوع پروژه و کارفرما می تواند شامل تغییراتی در بند های قرارداد شود.

دانلود نمونه قرارداد مدیریت پیمان (فایل ورد با پسوند docx)

دانلود نمونه قرارداد مدیریت پیمان (فایل پی‌دی‌اف با پسوند pdf)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *